• جستجو

 • لیست علاقمندی
  0

 • هشدارها

 • جستجو های من
  0
مقالات
 • ak

  نکات زندگی آپارتمان نشینی

   

   

   

   

   

   

  از موارد مهم زندگی آپارتمانی میتوان به نکات زیر اشاره کرد:( به روز میشود)

   

  برای جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدن بدنه کولر آبی در فصل سرما ضمن بستن شیر آب کولر ، مخزن آن را تخلیه نماییم.

  با به کار بستن نکات ریز خانه داری از فرسایش بیشتر وسایل زندگیمان جلوگیری کنیم.

   

  برای جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدن بدنه کولر آبی در فصل سرما ضمن بستن شیر آب کولر ، مخزن آن را تخلیه نماییم

   

   

   

   

   

   

   

  آداب مهمانی را می توانید با مهمان بازی به کودک یاد دهید. یک بار شما مهمان خانه ی فرضی او شوید و بار دیگر او مهمان خانه ی شما.

  هر بار نقش دو کودک (یک بار نقش کودک بی ادب، بار دیگر نقش کودک با ادب) را بازی کنید و هر بار از آدم های خیالی که نقش عمو، خاله، دایی، عمه و... را بازی می کنند نظر خواهی کنید و نظر شان را راجع به هر دو کودک بپرسید.

  برای پیشگیری از ایجاد بوی نامطبوع و همچنین آلودگی محیط آپارتمان ، هنگام جابجایی کیسه های زباله از سالم بودن آن اطمینان حاصل نماییم و بهتر است برای انتقال کیسه زباله ازطریق آسانسور یا راه پله از سطل استفاده گردد.

  سروصدای غیر متعارف،صدای بلند موسیقی،صدای حیوانات خانگی که مخلّ آسایش دیگران است در آپارتمان ممنوع بوده وجرمِ ایجاد مزاحمت تلقی میشود.

  کفش ها را در جا کفشی و حدالمقدور در داخل منزل قرار دهیم و اگر به صورت توافقی در راهرو ها قرار میدهید به صورت مرتب بگذارید.

  دلایل سرقت از منازل را بدانیم و به فرزندان خود آموزش دهیم.

  دلایل و راهکارهای پیشگیری از سرقت منازل

  دلایل و راهکارهای پیشگیری از سرقت منازل

   

   


چرا سهند؟
چرا سهند؟ پيدا كردن ملك مناسب و دلخواه مستلزم زمان و تلاش زيادى است. فروشندگان ما در سهند ليست املاك دلخواه شما را يكجا و با توضیحات كامل برايتان فراهم میکنند؟ با این راه حل شما میتوانید براحتى املاک مد نظرتان را كه بيشترميپسنديد بازدید کرده و به خواسته خود در حداقل زمان برسید! املاكتان را در تهران و يا در هركجاى ايران اجاره دهيد يا بفروشيد! سايت اينترنتى سهند يك محيط حرفه اى و ايده آل براى كمك به شماست تا انتخاب هوشمندانه اى داشته باشيد. آپارتمان دلخواه ومطابق نياز خود را انتخاب كنيد و یا ازمشاورین املاک عضو سهند در سراسر ایران درخواست کنید. با سهند تا خانه روياييتان فقط چند كليك فاصله داريد.

 

تمامی حقوق محفوظ است|طراحی و اجرا:سامانه کسب و کار و املاک سهند

تمامی خدمات وب سایت سهند ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.