• جستجو

 • لیست علاقمندی
  0

 • هشدارها

 • جستجو های من
  0
مقالات
 • ak

  فاصله استاندارد فرد از تلویزیون

  به سلامتی آپارتمان جدیدی خرید کردین و مایل هستین که کمی هم وسایل خونه رو نو کنید. از همین تلویزیون شروع میکنید.

  در موقع خرید تلوزیون به اندازه اتاق، هال و یا پذیرایی خود توجه داشته باشید. در اکثر موارد خریداران گمان میکنند که اگر تلویزیون بزرگتری خرید کنند امکان استفاده از ان برای نمایش فیلم های باکیفیت در هر مکانی مناسب است . این درحالی هست که محاسبات نشان میدهد اگر تلویزیون بزرگی در محیطی کوچکتر از حد مجاز استفاده شهر باعث خستگی زودتر چشم شده و اگر دورتر از حد مجار قرار گیرد موجب عدم دید کامل و لذت بردن از کیفیت تماشا شود. در شکل زیر توجه شما رو به اندازه مهم و استاندارد شخص از تلویزیون جالب میکنم. اغلب آپارتمان های کنونی در متراژ ۸۰ تا ۱۰۰ متری هستند توجه به اندازه  تلویزیونهای خرید شده در کنار توجه به تکنولوژی های بروز و بهینه در مصرف موجب لذت بردن دو چندان شما خواهد شد.

  فاصله استاندارد فرد از تلویزیون بر حسب بزرگی صفحه تلویزیون نمایش داده شده است:

  فاصله استاندارد فرد از تلویزیون بر حسب بزرگی صفحه تلویزیون

آخرین فایل های ملکی اجاره ای

چرا سهند؟
چرا سهند؟ پيدا كردن ملك مناسب و دلخواه مستلزم زمان و تلاش زيادى است. فروشندگان ما در سهند ليست املاك دلخواه شما را يكجا و با توضیحات كامل برايتان فراهم میکنند؟ با این راه حل شما میتوانید براحتى املاک مد نظرتان را كه بيشترميپسنديد بازدید کرده و به خواسته خود در حداقل زمان برسید! املاكتان را در تهران و يا در هركجاى ايران اجاره دهيد يا بفروشيد! سايت اينترنتى سهند يك محيط حرفه اى و ايده آل براى كمك به شماست تا انتخاب هوشمندانه اى داشته باشيد. آپارتمان دلخواه ومطابق نياز خود را انتخاب كنيد و یا ازمشاورین املاک عضو سهند در سراسر ایران درخواست کنید. با سهند تا خانه روياييتان فقط چند كليك فاصله داريد.

 

تمامی حقوق محفوظ است|طراحی و اجرا:سامانه کسب و کار و املاک سهند

تمامی خدمات وب سایت سهند ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.